מוצרי אוננות למכירה

אוננות היא פעולה מינית עצמית, שאינה מערבת בדרך כלל באופן ישיר פרטנרים נוספים, אם כי ישנם מקרים בהם חווים בני הזוג אוננות משותפת כחלק מקיום יחסי מין או כמשחק מקדים. במאמר נסקור מוצרי אוננות למכירה.

לרכישת שמן לובריסיל החל מ-149₪ לחצו כאן  >>>

ג'ל סיכוך הטוב בעולם

האוננות מתבצעת על-ידי גירוי של איברי המין של הגבר או של האישה ואזורים ארוגניים נוספים, כמו השדיים, האשכים ואזור פי הטבעת אצל נשים וגברים מצב זה יכול להוביל להתמכרות עקב הנאה ובכך גם לאוננות יתר.עיקרה של האוננות אינה למטרות רבייה, שלמענן נועדו במקור יחסי מין מלאים, אלא אם כן מדובר באוננות למטרת איסוף זרע לקראת הפריה חוץ גופית. אוננות מתבצעת למטרות הנאה בלבד ורוב הגברים והנשים יאוננו במהלך חייהם, אם כי הפעולה נפוצה יותר בקרב גברים.

מחקרים מראים כי אוננות היא אינם נחלתם הבלעדית של בני האדם וגם בעלי חיים מסוימים כגון: כלבים, חתולים, צבאים, קופים, קרנפים וחזירים, נצפו מאוננים מדי פעם במטרה לענג את עצמם.

בעברית, המונח אוננות נגזר משמו של אונן, בנו של יהודה, המוזכר בספר בראשית כמי ששפך את זרעו לשווא. אמנם מעשיו של אונן קשורים כנראה למשגל נסוג ולא לאוננות כפי שאנו מתייחסים אליה כיום, אך שמו נודע כקשור למעשה.

הגישות כלפי אקט האוננות משתנות בהתאם לתפיסות שונות.

מן ההיבט הדתי, מדובר בחטא חמור הנושא עונשים קשים בכל שלושת הדתות המונותיאיסטיות הגדולות והמוכרות – יהדות, אסלאם ונצרות וחלק מהחינוך הדתי שם דגש על חומרתו של מעשה זה וההכרח להימנע ממנו בכל מחיר, בעיקר בקרב גברים אשר יש חשש ש “ישפכו לבטלה” זרע שנועד לפי האמונה באלוקות כמיועד ליצירת חיים חדשים תחת צלמו של האל.

בניגוד מוחלט לכך, מבחינה רפואית נחשבת האוננות לטבעית לחלוטין, בריאה מבחינה גופנית ונפשית, מרגיעה, מסייעת בהפחתת לחצים וכנראה גם מסייעת בהפחתת מקרי סרטן הערמונית בקרב גברים.

בנוסף, אוננות הן בקרב נשים והן בקרב גברים נחשבת מבחינה רפואית ופסיכולוגית כשלב בלתי נפרד מהתפתחותו הגופנית והקוגניטיבית של האדם והיא מסייעת לו לגלות את גבולות גופו ולהכיר את עצמו טוב יותר, לצד ההבנה ההולכת ומתגבשת עם הגיל כי מדובר במעשה שיש לבצעו בפרטיות מלאה ולא בפומבי והדבר אף מעוגן מבחינת החוק במדינות שונות.

 

כשהאוננות הופכת להתמכרות

לצד היתרונות הרבים של האוננות, ישנם מצבים קיצוניים בהם ניכרת תופעה של אוננות יתר. כדי להבדיל בין מצב של אוננות יתר לבין הנאה עצמית שגרתית, יש להבחין בכמה פרמטרים.

אוננות נחשבת כלא בריאה ומוגדרת כהתמכרות כאשר היא הופכת מפעולה ארעית לעינוג עצמי או הגעה לפורקן עצמי, למרכז חייו של האדם.

סממנים לאוננות יתר יכולים להיות ויתור על פעילויות חברתיות או יחסי מין מלאים לטובת העיסוק באוננות, צפייה מרובה בפורנו או הוצאת כספים רבים על תכנים מיניים בתשלום, ירידה בתפוקת העבודה או הלימודים, הזנחה של מטלות הקשורות לבית ולחיי היום יום ואפילו פציעות פיזיות עקב אוננות יתר.

בקרב גברים, פציעות אלו יכולות לבוא לידי ביטוי בשפשוף וחיכוך יתר של איבר המין, שעלול לגרום לשריטות, התנפחות כלי דם ועוד.

בנוסף, גברים הסובלים מאוננות יתר עלולים להרגיל את עצמם לסף גירוי גבוה במיוחד, כך שסף הגירוי המתון ביחסי מין כבר אינו מספיק עבורם והם עלולים לסבול מעיכוב בשפיכה או אי שפיכה.

אצל נשים, שפשוף יתר עלול לגרום לפגיעה ברקמות איברי המין ובנוסף, שימוש באמצעים שונים (שאינם צעצועי מין איכותיים ובטיחותיים) לצורך חדירה לאיבר המין, עלול לגרום לפציעות ולצורך בטיפול רפואי.

בנוסף, כבכל התמכרות, הסממן הבולט ביותר הוא היעדר שמחת החיים ותחושת החיוניות במידה ולא מתבצעת אוננות. ברגע שהתלות במעשה כל כך חזקה עד שהיא הופכת לטעם החיים ומטרתם, הרי זהו מצב של אוננות יתר, גם אם לא נגרמו פגיעות פיזיות.

 

אוננות יתר

 

מוצרי אוננות למכירה – פתרונות למצבים של אוננות יתר

חשוב לציין כי אין להזניח את הנושא. אוננות יתר הינה מצב הדורש פתרון ואדם השואף לחיות כאזרח מתפקד ובריא בקהילה, אינו יכול לעסוק באוננות באופן שמשתלט על כל חייו. לכן, אם זיהיתם בעצמכם סממנים לאוננות יתר כדאי מאוד לטפל בה ויפה שעה אחת קודם.

דרך אחת למיגור התופעה היא פניה לטיפול מקצועי אצל מטפל מיני מוסמך או פסיכולוג. מטפל מקצועי יוכל בראש ובראשונה לאתר את מקור הבעיה וכך לטפל בה בצורה היעילה ביותר.

בין הגורמים לאוננות יתר יכולים להיות קשיים רגשיים שונים, תופעות פסיכולוגיות ופסיכיאטריות, קשיים במציאת בני זוג, מחסור במיומנויות חברתיות ועוד.

לצד הטיפול הפסיכולוגי, יש לציין גם דרכים נוספות לטיפול באוננות יתר, אשר חלקן מתבססות על תרופות טבעיות לחלוטין ומיועדות לכל מי שאינו מעוניין ליטול טיפול תרופתי כימי אלא רוצה לשלב את הטיפול הרגשי עם עזרים חיצוניים, טבעיים ונטולי תופעות לוואי וסיכונים. בטבע פלז’ר, חנות המתמחה במוצרים טבעיים לפתרון בבעיות אונות ומיניות, תוכלו למצוא מבחר גדול של אמצעים לטיפול באוננות יתר ועוד.

אם למשל האוננות המוגברת נובעת מחוסר סיפוק מיחסי המין ותסכולים הנובעים מכך, תוכלו למצוא בטבע פלז’ר משחות, כדורים ואפילו דבש טבעי, שנועדו להגביר את החשק המיני וכך לתרום לאיכותם של חיי המין שלכם וירידה בצורך לאונן באופן כפייתי.

המותגים השונים הנמכרים בטבע פלז’ר, כמו: סופרמן, ויטאליס, מקסימום, דבש החשק ועוד, עשויים כולם 100% חומרים טבעיים, מאושרים על-ידי משרד הבריאות ובעלי תו תקן GMP.

יתרון נוסף של המוצרים הנמכרים בטבע פלז’ר הוא שהם אינם דורשים מרשם רופא.

לכן, אם איתרתם בעצמם בעיה של אוננות יתר או שהחלטתם לשלב טיפול רגשי עם מוצרים שיכולים לסייע לכם בהפחתת התופעה, אתם יכולים פשוט לרכוש אותם בצורה דיסקרטית ומבלי לערב גורמים מקצועיים נוספים.

אלפי גברים כבר התנסו במוצרים ודיווחו על הצלחות משמעותיות בטיפול בבעיות המיניות שלהם ולכן אם יש לכם בעיה של אוננות יתר אל תהססו וטפלו בעצמכם בכל אמצעי אפשרי.

 

מוצרי אוננות למכירה – הדבר החשוב ביותר שיש לדעת

הדבר החשוב ביותר בתהליך הטיפול באוננות יתר הוא להיות כנים עם עצמכם. ברגע שאתם או איש המקצוע שפניתם אליו איתרתם בעיה, רצוי לטפל בה ובהקדם האפשרי.

כיום, היחס למיניות ולאוננות הוא מתירני יחסית ופתוח ולכן חבל שתתבוססו עם הבעיה בינכם לבין עצמכם כשאתם יכולים לטפל בה בקלות ובפשטות.

המבחר הרב של המוצרים הטבעיים והנגישות הרבה שלהם באתרים כמו זה של טבע פלז’ר, יכולים לסייע לכם להתגבר על הבעיה ולשים אותה מאחוריכם.

כאמור, השימוש במוצרים האלו יכול לבוא במקום אלטרנטיבות טיפול אחרות או במקומן וזאת בשל העובדה כי הם מבוססים על חומרים טבעיים בלבד ולכן מונעים תופעות לוואי לא נעימות הנגרמות מהשימוש.

אולם, הצעד החשוב ביותר הוא ההכרה בבעיה וההבנה כי האוננות משתלטת על חייכם וגורמת לכם לירידה באיכותם במקום ההיפך.

זכרו כי אוננות צריכה להיות בריאה, מרגיעה ומהנה ולא להפוך לגורם ממכר שמנהל את סדר היום שלכם.

כך שרצוי להתגבר על הבושה במידה והיא קיימת ולהזמין כבר עכשיו מגוון מוצרים שיאפשרו לכם לשוב לשגרת חיים רגילה המלאה בסיפוקים מסוגים שונים.

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך

שינוי גודל גופנים
0
עגלת הקניות