מה גורם לגמירה מהירה אצל גברים

בעיות אין אונות ואימפוטנציה ובעיות "גמירה מהירה" והם די נפוצות ומוכרות בעולם הרפואה, אך הבשורה הטובה כי יש לא מעט אמצעים למיגור תופעה זאת, הן מבחינת הרפואה הקונבנציונאלית והן מבחינת תכשירים שונים וטיפולים ברפואה הטבעית.

בעיות אלו יכולים לגרום ללוקים בה בעיות רבות ותחושת אי נוחות עת קיום יחסי מין, ואף במקרים מסוימים תופעות אלו יכולות לגרום לירידה בביטחון העצמי, לדיכאונות, חרדות ועוד.

גמירה מוקדמת, היא אחת התופעות השכיחות ביותר בתחום ולרוב היא מלווה גם בבעיות אימפוטנציה הגורמות לאי זקפה ולבעיות שונות בתפקוד המיני. מאחר ומדובר בעניין אינטימי אצל גברים, רבים מהם אינם מטפלים בבעיות אלו וחבל, מכיוון שתופעה זאת מוכרת וגברים רבים סובלים ממנה ומקבלים טיפולים מתאימים למיגור התופעה.

תופעת האין אונות וגמירה מהירה מוכרת בקרב גברים בסביבות גילאי ה- 50, אך גם בקרב גילאים צעירים יותר, אך בדרגה נמוכה יותר. הלוקים בתופעות אלו סובלים מתסמינים שונים ובעיקר סובלים מחוסר חשק מיני וחוסר עניין בקיום יחסי מין.

אומנם האגו הגברי לא ממש יודה בכך אף פעם, אך ידוע כי מבחינה רפואית ובכלל שירידה ברמת החשק המיני – היא אחד התסמינים הבולטים של אימפוטנציה.

perfect on טיפול בשפיכה מוקדמת
הכירו את פרפקט און – הפתרון עבור גמירה מהירה

תופעת "גמירה מהירה" גם בקרב צעירים

גמירה מהירה היא למעשה שפיכה מוקדמת אשר גורמת לגבר לחוסר ביטחון עצמי, הרי קיום יחסי מין הם חלק חשוב בשגרת היום יום בעיקר בקרב צעירים שרק החלו את חייהם.

צעירים הלוקים בתופעה זאת, חשים בביטחון עצמי נמוך שיכול לבוא לידי ביטוי שחוסר ביטחון להגיע למצב אינטימי עם נשים ואי רצון להיכנס לקשר זוגי. למעשה, מדובר בתופעה שהיא יותר שכיחה בקרב מבוגרים בני 50+, אך היא יכולה להופיע כבר בגיל צעיר, לכן יש לטפל בתופעה כמה שיותר מהר עוד בגיל צעיר.

הטיפולים המוכרים ברפואה הקונבנציונאלית הם כדורי ויאגרה אשר יעילים לתופעה זאת, אך יש לא מעט טיפולים טבעיים או טיפולים נפשיים היעילים למיגור תופעה זאת והם בעלי תוצאות גבוהות בשטח, הרי לא מעט פעמים תופעה של גמירה מוקדמת נגרמת מלחצים נפשיים ובעיות נפשיות.

טבע פלז'ר מציגה את Perfect on – הפתרון עבור גמירה מהירה.
תכשיר המבוסס מרכיבים טבעיים ואינו דורש מרשם רופא.

Save

סגירת תפריט
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
0
עגלת הקניות