היתרונות של ג'ל השהייה

תפקוד טוב בחיי המין שלנו הוא אלמנט חשוב מאוד, אנחנו רוצים שבכל הנוגע לחיי המין שלנו הכל יעבור חלק וללא בעיות או תקלות. ובכל זאת ישנם המון גברים ונשים בארץ ובעולם הסובלים מבעיות בתפקוד חיי המין שלהם.

בעיות כאלה ואחרות מתרחשות בעיקר אצל גברים שאינם מסוגלים להחזיק זמן ממושך מעמד בעת קיום יחסי המין.
אז כיצד מטפלים? ג'ל השהייה הוא אחד התכשירים שטומן בתוכו יתרונות רבים.

מהו ג'ל השהייה?

ג'ל השהייה הוא תכשיר שנועד להאריך את זמן קיום יחסי המין. ג'ל השהייה מכיל חומר מאלחש אותו מורחים על איבר המין הגברי, והחומר המאלחש מבצע פעולת אלחוש על איבר המין – דבר שגורם לביצועים ממושכים טובים וארוכים יותר.

 

טבע פלז'ר מציגה את Perfect ON – הפתרון נגד שפיכה מוקדמת שחולל מהפכה בתחום.

ספריי פרפקט און לטיפול בשפיכה מוקדמת

מה היתרונות של ג'ל השהייה?

לג'ל השהייה קיימים יתרונות רבים ביניהם:

זמינות גדולה

באמצעות ג'ל ההשהיה ניתן ליהנות בעיכוב בשפיכה תוך רבע שעה בלבד. פעולת האלחוש נעשית כ15 דקות מזמן המריחה של הג'ל על איבר המין.

תרופה שאינה כימית

בניגוד לויאגרה ולתרופות שונות לשיפור האון, ג'ל השהייה אינו מכיל חומרים כימיים הוא אינו תרופה, ובשימוש בו אין צורך ליטול תרופות בעלות תופעות לוואי על מנת לתפקד בצורה טובה יותר.

דיסקרטיות

בזמן שחומרים אחרים ומכשירים שונים לשיפור יחסי המין אינם כל כך דיסקרטיים, ג'ל ההשהיה פועל לאחר מריחה על איבר המין שיכולות להיעשות במקום פרטי קצת לפני קיום יחסי המין.

הסרה קלה של הג'ל

מלבד היות הג'ל קל לשימוש ובטוח, את החומר המרוח על איבר המין ניתן להוריד בקלות באמצעות מים.

מהיכן ניתן לרכוש ג'ל השהיה?

ג'ל השהיה ניתן להשיג בבתי מרחקת, חנויות סקס וחנויות מקוונות. האופציה לרכוש ג'ל השהייה מחנות מקוונת, היא אופציה מעולה בעיקר בעידן בו אנו מעוניינים לרכוש מגוון מוצרים שיגיעו עד אלינו לבית, ללא צורך בבחירה ממושכת והתייעצות עם המוכרנים. את הג'ל ניתן לבחור בקלות מהחנות ולקבל אותו במשלוח עד הבית.

האם גם נשים נהנות מג'ל השהייה?

בוודאי. עצם השימוש של בן הזוג בג'ל ההשהיה מסייע לבני הזוג בשיפור חיי המין שלהם. בצורה זאת גם האישה נהנית מיחסי מין ארוכים יותר, כמו גם משחק מקדים, ובן זוג שיכול גם לרכז את תשומת ליבו באקט המיני ללא חרדות וללא פחדים.

טבע פלז'ר משווקת מוצרי און ובריאות מינית באיכות הגבוהה ביותר – למעבר לקטלוג מוצרים.

סגירת תפריט
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
0
עגלת הקניות