ויאגרה טבעית בלי מרשם

הצעד הראשון בטיפול באין אונות הוא הכרה בכך שמדובר בבעיה הדורשת טיפול. אחד הטיפולים המוכרים הוא ויאגרה טבעית בלי מרשם. הצורך בטיפול רלוונטי עבור כל מי שסובל מאין אונות, בין אם מדובר בבעיה שמקורה בהליכי ההזדקנות הטבעיים של הגוף ובין אם מדובר בעיה המתעוררת דווקא בגיל צעיר. כיום, הודות לפיתוחם של תכשירים טבעיים, ניתן לטפל באין אונות בקלות על ידי ויאגרה טבעית ללא מרשם.

 

מהי ויאגרה טבעית

ויאגרה היא מילה אשר מתקשרת באופן אסוציאטיבי לתרופה הידועה של חברת פייזר אשר מיועדת לטיפול באין אונות. ויאגרה טבעית היא מונח כללי העוטף בתוכו מגוון רחב של מוצרים שיוצרו על מנת לטפל בבעיית אין אונות, בדומה לתרופה של חברת פייזר, אך על בסיס רכיבים טבעיים.

בעוד שתרופות כמו ויאגרה או סיאליס הן תרופות מרשם, שניתן לצרוך אותן רק לאחר התייעצות עם גורם רפואי, ויאגרה רפואית משווקת ללא צורך במרשם. הסיבה לכך היא שוויאגרה טבעית היא מוצר המבוסס על 100% חומרים טבעיים וללא כל מעורבות של כימיקלים כלשהם.

 

אין אונות – תופעה הדורשת טיפול

אין אונות, הבאה לידי ביטוי בחוסר היכולת של הגבר להביא את איבר מינו לכדי זקפה ממושכת לצורך קיום יחסי מין, היא תופעה בעלת השפעה של ממש על אורח חיי האדם הסובל ממנה. אמנם לא מדובר בבעיה המונעת ממי שסובל ממנה להתפרנס, לצאת לבלות, לפגוש חברים או לטייל בעולם, אך היא נוגעת לליבת הקשר הזוגי אשר מהווה רכיב מרכזי בחייו של כל אדם.

 

הפתרון מתחיל בהכרה בבעיה

אין אונות אשר אינה מטופלת, תבוא לידי ביטוי בכל מצב של קיום מגע מיני. מסיבה זו, אדם הסובל מאין אונות יעדיף פעמים רבות לא להעמיד למבחן את יכולתו להגיע לזקפה ברגע נתון מסוים, על מנת שלא לחוות את הבושה הכרוכה באין אונות במהלך האקט המיני עצמו.

על כן, השלב הראשון בטיפול באין אונות היא הכרה בכך שמדובר בבעיה הדורשת סיוע על ידי מקור חיצוני. היכולת של אדם להתמודד עם אין אונות ללא סיוע, היא מוגבלת ופעמים רבות נדונה לכישלון. השלב הבא לאחר הכרה בבעיה, הוא בחינה עמוקה של תהליך אובדן היכולת להגיע לזקפה במהלך קיום יחסי מין.

 

מהן הסיבות לאין אונות

אין אונות עשויה להופיע ממגוון סיבות. פעמים רבות, אין אונות היא חלק מהליך ההתבגרות של הגוף והיא נפוצה בגילאים מתקדמים. יחד עם זאת, אין אונות עשויה להופיע בגיל צעיר יותר, כתוצאה מבעיה רפואית או ממצב נפשי שאינו קשור דווקא לקיום יחסי מין אולם משפיע עליהם בצורה עקיפה על ידי היעדר יכולת של איבר המין להזדקף במהלך קיום יחסי המין.

הבעיות הרפואיות הנפוצות המשפיעות על התפקוד המיני הן בעיות בכלי הדם, בעיות הורמונליות, נטילת תרופות בעלות השפעה שלילית על יכולת איבר המין להגיע לזקפה, השמנת יתר ועישון. הבעיות הנפשיות שהינן בעלת השפעה על היכולת לקיים מגע מיני מלא, הן הפרעות כגון דיכאון או חרדה.

 

ויאגרה טבעית בלי מרשם – כיצד ניתן לטפל באין אונות

הטיפול באין אונות נגזר מהגורמים לה. עם זאת, עבור מרבית המצבים של אין אונות קיימות אפשרויות טיפול שפועלות באופן ייעודי על איבר המין, ומעוררות אותו עד לכדי הגעה לזקפה המאפשרת קיום יחסי מין מלאים הכוללים חדירה.

 

טיפול באין אונות על ידי טיפול תרופתי

אחת הדרכים בהן ניתן לטפל באין אונות היא על ידי נטילת תרופת מרשם ייעודית בעלת הרכב כימי, המשפיע על יכולתו של איבר המין להגיע לזקפה מלאה. שתי התרופות הדומיננטיות כיום בתחום זה הן ויאגרה וסיאליס.

החומר הפעיל בוויאגרה הוא סילנדפיל והחומר הפעיל בסיאליס הוא טדלפיל. חומרים אלו הם בעלי השפעה על כלי הדם באיבר המין הגברי. על ידי הרפיית כלי הדם באיבר המין, מתאפשרת זרימת דם בצורה רחבה יותר המקשיחה את איבר המין עד לכדי זקפה מלאה וממושכת.

 

תופעות לוואי של תרופות לאין אונות

התרופות לאין אונות כגון ויאגרה וסיאליס, הן תרופות שרכישתן נעשית בכפוף לקבלת מרשם מידי רופא. לפני מספר שנים, שונו הוראות הפצת התרופה ויאגרה, כך שמי שהוא בן 35 ומעלה, יכול לרכוש אותה ללא מרשם, אך בכפוף לתשאול רפואי על ידי הרוקח בבית המרקחת המשווקת את התרופה.

הסיבה למכירת התרופות בכפוף למרשם, היא העובדה שמדובר בתרופות המכילות חומרים כימיים שעשויים לגרום לתופעות לוואי ובמקרים מסוימים, כאשר מדובר במי שסובל ממחלות רקע מסוימות, אף עשויות לגרום לסכנה רפואית ממשית. מרבית תופעות הלוואי הנפוצות הינם בדרגה קלה, אולם קיים סיכון לחוות תופעות לוואי בדרגת חומרה גבוהה.

 

טיפול באין אונות על ידי טיפול טבעי

לצד הטיפול באמצעות תרופות מרשם, ניתן כיום לצרוך ויאגרה טבעית ללא מרשם. מדובר בסדרת תכשירים שנרקחו מחומרים טבעיים בלבד, שהם בעלי יכולת לגרום לעוררות והגברת החשק המיני הן עבור מי שסובל מאין אונות והן עבור מי שמעוניין בהעצמת החוויה המינית עם בת הזוג שלו.

 

ההבדל בין תרופת מרשם לוויאגרה טבעית בלי מרשם

בעוד שנטילת תרופת מרשם לטיפול באין אונות מצריכה קביעת תור אצל רופא וקבלת מרשם, או לכל הפחות רכישה המלווה בתשאול רפואי על ידי רוקח, ויאגרה טבעית ללא מרשם אינה מצריכה מעורבות של גורם רפואי כלשהו. מדובר במוצר טבעי המאושר לשימוש והפצה על ידי הגורם המפקח, אשר ניתן לצריכה ללא כל חשש.

 

תופעות לוואי של תכשירים טבעיים לטיפול באין אונות

הבדל מהותי נוסף בין תרופת מרשם לבין ויאגרה טבעית ללא מרשם, הוא היעדר תופעות לוואי. בעוד שנטילת תרופה לאין אונות גורמת ליצירת זקפה כתוצאה משימוש ברכיב כימי, שימוש בוויאגרה טבעית ללא מרשם משפיע באופן מתון על איבר המין ואינו מעמיד את מי שנוטל אותה בסיכון לחוות אי נוחות גופנית בכל דרגה שהיא.

 

ויאגרה טבעית – גם למי שלא סובל מאין אונות

בשל האפשרות לחוות תופעות לוואי, ובשל העובדה כי מדובר בתרופות מרשם, ויאגרה או סיאליס אינן מומלצות לצריכה עבור מי שאינו סובל מאין אונות. מנגד, ויאגרה טבעית ללא מרשם, היא מוצר טבעי המהווה תוספת מעוררת ומגבירת תשוקה בעת קיום האקט המיני, ומשכך ניתנת לצריכה גם על ידי מי שלא סובל מאין אונות.

 

ויאגרה טבעית – חוויה משופרת עבור שני בני הזוג

השימוש בוויאגרה טבעית גורם לשיפור החוויה המינית הזוגית, תוך הגברת עוררות איבר המין והגדלת פרק הזמן בו איבר המין נותר זקוף. מאפייניה של הוויאגרה הטבעית והעובדה כי היא מכילה 100% חומרים טבעיים, הפכה אותה לפופולרית הן בקרב מי שסובל מאין אונות והן בקרב גברים החפצים בשיפור יחסי המין.

ויאגרה טבעית בלי מרשם

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך

שינוי גודל גופנים
0
עגלת הקניות