נבחר:

MAXXES UP טיפות לגבר

439.00 399.00

אזל מן המלאי

מבצע!

MAXXES UP טיפות לגבר

439.00 399.00

המלאי אזל

קטגוריות: ,

תיאור

מקסס אפ טיפות לגבר הוא תמצית צמחים נהדרת המאפשר לגברים לשפר את קיום יחסי המין ולהגיע לעוצמות גבוהות של הנאה. בעיות באין אונות, חוסר בזקפה, שפיכה מהירה ועוד בעיות נוספות אחרות הן תופעות דיי נפוצות בקרב גברים בגילאי 50+ ואף בגילאים צעירים יותר, ונראה כי בעולם המודרני אין צורך כלל להתכחש לתופעה ולהתנזר מקיום יחסי מין, אלא להשתמש בתכשירים טבעיים שנועדו לשנות את התמונה ולגרום להנאה עוצמתית.

רבים קוראים לטיפות MAXXES UP "טיפות קסם", כיוון שהן מאפשרות לגברים ליהנות מחיים מין סוערים, לזקפה חזקה במיוחד, להארכת איבר במין, להעצמת התחושה וההנאה בעת קיום האקט, תשוקה ורצון לקיים יחסי מין ובכלל פתאום בכל נראה עבורם קל ופשוט יותר, ממש כאילו לחזור לשנות העשרים.

 

להזמנת MAXXES UP התקשר 077-9978404

מקסס אפ טיפות חשק לגבר

כל היתרונות של מקסס אפ טיפות לגבר

  • טיפות העשויות מחומרים טבעיים בלבד.
  • גורמים לזקפה חזקה בעת קיום יחסי המין.
  • הטיפול מאריכות את האקט וגורמות להנאה כפולה.
  • העצמת תחושת ההנאה בעת קים יחסי המין.
  • מחזקות ומאריכות את איבר המין.
  • תשוקה ורצון לקיים יחסי מין.
  • הן אינן ממכרות ואינן גורמות לתופעות לוואי.

מקסס אפ טיפות לגבר בטוחות לשימות כיוון שהן מיוצרות מחומרים טבעיים בלבד, הן עומדות בתקנים מחמירים של GMP, מיוצרים על ידי א.מ.ב אשר מפוקח על ידי משרד הבריאות. כמו כן, הטיפות לא הופכות לתלות עבור המשתמשים והן ללא כל תופעות לוואי, מה שמסביר את הביקוש הרב וההצלחה של הטיפות.

גם אתה יכול להיות קינג במיטה, ליהנות מחיי מין תוססים, לקיים יחסי מים מאושרים, לזכות בביטחון עצמי גבוה ולגרוף מלא מחמאות מהמין הנשי! אתר "טבע פלז'ר" מתחייב לאיכות המוצרים ומספקת רק קפסולות, טיפות ותכשירים שונים באיכות הגבוהה ביותר כאלו שיוצרו לאחר מחקרים בארץ ובעולם, מוצרים טבעיים בלבד וכמובן באישור משרד הבריאות והתקנים המחמירים ביותר.

הוראות שימוש במקסס אפ טיפות לגבר

מטפטפים 40 טיפות בכוס מים כחצי שעה לפני קיום יחסי המין. התחושה הנפלאה והתשוקה העזה בעת קיום יחסי המין נשארים לכמה שעות טובות וההנאה מובטחת! בקיצור, תהיה גבר ותרכוש מקסס אפ!

מוקד הזמנות ארצי משלוחים דיסקרטים לכול חלקי הארץ

סגירת תפריט
0
עגלת הקניות