לויטרה ללא מרשם

לויטרה ללא מרשם

אם אתם סובלים מבעיות זיקפה ואינכם מעוניינים שאף אחד ידע, גם לא רופא המשפחה שלכם, אך בכל זאת מעוניינים לטפל במצב בעזרת תרופות אין אונות, אתם מוזמנים לקנות כדור שישפיע על הזקפה שלכם, זאת ללא צורך במרשם, הכוונה היא אל כדור בשם לויטרה ללא מרשם רופא.

האם הוא בטוח לשימוש? האם הוא ניסיוני או קיים בשוק זמן רב? האם כדור לויטרה אכן משפיע על המצב וכמה זמן תוכלו ליהנות מההשפעה שלו? התחילו לקרוא..

בשנת 2003 הצרכנים הישראלים נחשפו אל כדור לויטרה ללא מרשם וזאת לצד תרופות לאין אונות שונות כמו: הסיאליס והויאגרה. כדור שעד אותו השלב שווק במדינות שונות באירופה ובארצות הברית. כדור זה מיועד לאנשים שסובלים ממצב של אין אונות וגם גברים רבים שמעוניינים לשפר את הביצועים והיכולות שלהם מרבים לקנות אותו. לויטרה זכה לאישורו של משרד הבריאות והשימוש בו בטוח.

הלויטרה מכילה תרכובת של חומרים בעלי מטרה אחת, עיכוב האנזים PDE5. תרופה זו גורמת להרחבה של כלי הדם, הפרשה של חנקן חד חמצני באיבר המין (שהסימול שלו הוא NO) ושיפור הזרימה של הדם לפין, על ידי כך היא גורמת למצב אידיאלי של שיפור הזקפה אצל הגבר וכמובן שיפור התפקוד המיני שלו.

ההבדל בין תרופה זו לבין תרופות לאין אונות אחרות שמצריכות מרשם רופא לאותה מטרה, הוא בכך שההשפעה של התרופה אינה על כל הגוף ולכן גברים רבים שאינם יכולים להשתמש בויאגרה או סיאליס ובתרופות לאין אונות שונות, שכן הם סובלים מבעיות לחץ דם או בעיות רפואיות אחרות, גם גברים אלו יכולים להשתמש בתחליף לויטרה. נכון להיום לויטרה ללא מרשם, היא אחת מבין התרופות לאין אונות הפופולאריות ביותר לטיפול בבעיות זיקפה וגברים רבים מעדיפים אותה על פני תרופות לאין אונות אחרות משום שאין צורך להיחשף על מנת לקנות אותה.

לקבלת מידע נוסף אודות תחליף ויאגרה אולטימטיבי לחצו כאן

יתרונות של לויטרה

היתרון המרכזי של תרופת אין אונות זו הוא כמובן שהיא ללא מרשם רופא ולאחר מכן מגיע יתרון נוסף ולא פחות גדול, האפשרות של רוב הגברים להשתמש בה, שכן היא משפיעה מקומית ולא על כל הגוף בשונה מתרופות לאין אונות אחרות. יתרונות נוספים של תחליף לויטרה הם:

 • כדור או סוכריה

  ניתן להחליט האם מעוניינים ליטול כדור לויטרה או שמא מעדיפים למצוץ את החומר הפעיל כסוכריית מנטה, דבר אשר אינו מושך תשומת לב כאשר נוטלים את התרופה.

 • משתלבת

  ניתן לקחת את הלויטרה עם אוכל ושתייה (דבר שכולל גם אלכוהול).

 • תחילת השפעה

  התרופה מתחילה להשפיע תוך כעשרים דקות.

 • משך השפעה

  כ- 12 שעות. משתנה אצל כל גבר.

 • דיכאון

  יש אנשים שטוענים שנטילת לויטרה ללא מרשם סייעה לדיכאון מהם הם סבלו משום בעיות אין אונות.

 • תופעות לוואי

  מינימאליות בהשוואה אל תרופות לאין אונות אחרות. התרופה אינה גורמת להפרעה בראיה.

  למרות כל היתרונות חשוב לקחת בחשבון שאנשים שסובלים מבעיות של לחץ דם, כלי דם, הפרעות בקצב הלב חשוב שיתייעץ עם רופא טרם השימוש בתרופה זו שמרחיבה את כלי הדם בדומה לתרופות לאין אונות.

לסיכום

תחליף לויטרה ללא מרשם רופא הינה אחת מהתרופות לאין אונות וההמצאות הטובות ביותר של המאה הנוכחית לגברים שסובלים ממצבי אין אונות. תרופה זו מרחיבה את כלי הדם מקומית ומאפשרת לגברים ליהנות מקיום יחסי מין מהנים לאורך זמן.

למידע נוסף אודות ויאגרה ללא מרשם רופא

 

 

 

 

Save

Save

Save

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
077-9978404
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן