מוצרי נגד שפיכה מהירה באישור משרד הבריאות

שפיכה מהירה, כל הפתרונות במקום אחד

ריגוש יתר, אקסטרה ציפייה, מגע מיני אחרי זמן רב, מתח ושלל נסיבות פיזיולוגיות הן רק קומץ מהסיבות שבגללן כל כך הרבה גברים סובלים משפיכה מהירה. זו הבעיה הנפוצה ביותר בתפקוד המיני, שכמעט כל גבר במוקדם או במאוחר יסבול ממנה, כאשר רק התדירות בין הגברים היא מה שמשתנה.

איך פותרים את הבעיה…ומהר?

גברים שסובלים משפיכה מהירה, שואלים את עצמם איך ניתן לפתור את הבעיה ויותר מזה, כיצד אפשר לפתור אותה מהר מאוד? הסיבה לכך היא שככל שהשפיכה המוקדמת הופכת לעניין קבוע וחוזר, היא מביאה תסכולים רבים, מתחים, ירידה משמעותית בביטחון העצמי, חיכוכים עם בת הזוג, מתחים, חרדות וגם חשש הולך ומסלים בכל פעם שהמגע המיני מתחיל או שבת הזוג מציעה משהו בכיוון.

הפתרונות לטיפול בשפיכה מהירה הם רבים ומגוונים. חלקם יהיו רפואיים, מאחר ואצל אחוז מסוים מהגברים, השפיכה המהירה/ המוקדמת נובעת ממצב פיזיולוגי או רפואי. חלקם יהיו פסיכולוגיים, מאחר ואצל אחוז נוסף, מתרחשת שפיכה מוקדמת בעקבות מצבים נפשיים או תחושות מסוימות. אנחנו בטבע פלז'ר מזמינים אתכם לנסות פתרון נוסף – מוצרים טבעיים לטיפול בשפיכה מהירה, שמשפיעים לטובה על משך החוויה המינית ומעכבים את השפיכה, כך שתוכלו ליהנות ממגע מיני ארוך יותר ומספק, ללא חשש.

למה מוצרים טבעיים לטיפול בשפיכה מהירה?

המוצרים הטבעיים מבית טבע פלז'ר לא מצריכים מרשם רפואי או בדיקה רפואית כלשהי והם מופקים מתמציות צמחים טבעיים בלבד, באישור מלא מטעם משרד הבריאות. הם מתאימים לסובלים משפיכה מהירה בתדירות גבוהה או רק מידי פעם, לגברים שמעוניינים לטפל בבעיה באופן אישי וגם לאלו המשלבים את אחד הטיפולים הקונבנציונליים, אבל לא מעוניינים להמתין עד להצלחת הטיפול.

דבש חשק – תחליף ויאגרה טבעי מעכב שפיכה

דבש החשק הוא פיתרון טבעי למצבים של אין אונות ובעיות זקפה, המאריך ומעצים את האקט המיני, כך שהסקס יהיה ממושך ועוצמתי יותר ומכאן שגם ימנע כל מצב של שפיכה מהירה. אם עד היום נאלצו גברים בישראל להגיע לרופא כדי לקבל מרשם לויאגרה ולסבול בדרך מתופעות לוואי כתוצאה מהכימיקלים הרבים בתרופה, הרי שכיום ניתן ליהנות מהשפעה זהה אך ללא תופעות לוואי כלל וללא צורך במרשם רופא.

דבש החשק מופק מדבורים שמתקיימות מפרח באזור החרמון, בשם כלך מצוי. דבש זה נמצא כבעל ריכוז גבוה במיוחד של ההורמון הגברי טסטוסטרון, מה שמשפיע לטובה על האון הגברי ועל יחסי המין בכלל. העוצמה של הדבש מוכיחה את עצמה: בעוד שהשפעת הויאגרה במרשם אורכת כ-4 שעות בסך הכל, זו הטבעית מבית טבע פלז'ר נמשכת לא פחות משלושה ימים! קראתם נכון, שלושה ימים שבהם ניתן ליהנות מיחסי מין מעולים, מספקים, ארוכים ועוצמתיים.

Man Delay – ספריי השהייה למצבים של שפיכה מוקדמת

אחד הפתרונות הפופולריים ביותר שמציע השוק הטבעי, הוא ספריי מאן דיליי, שנועד לעכב את השפיכה ולמנוע מצבים של שפיכה מוקדמת במהלך המגע המיני. הספריי מסייע לאורך יחסי המין על ידי הרחבה תקינה של עורקי איבר המין, אך במקביל מבצע פעולת אלחוש שנועדה לעמעם במעט את התחושה והמגע, כדי שיעזרו לגבר להימנע מגמירה מוקדמת. שימוש קבוע בתרסיס Man Delay משיב בחזרה את הביטחון העצמי והרצון ליהנות מיחסי מין מהנים בדיוק כמו פעם. בנוסף לשיפור הזוגיות והסקס, התמציות הטבעיות במוצר מספקות הגנה לרקמות העור ואינן פוגעות בו בניגוד למוצרים בעלי חומרים שאינם טבעיים בלבד. רכיבי התרסיס הם מוצרי תבלין ומאכל שבשילוב התגלו כבעלי עוצמה והשפעה על ההתנהגות המינית כמו: ג'ינסנג, ענבר, מגנזיום, אבץ, מנטה, אצות ים, אגוז מוסקט, קינמון ועוד.

סגירת תפריט
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
0
עגלת הקניות