איך לגוון את חיי המין

זוגות רבים שמנהלים זוגיות ארוכה נתקלים עם הזמן בצורך להכניס גיוון לחיי המין שלהם. כמו בכל תחום אחר, השגרה משתלטת והשעמום מתחיל להתעורר. כאשר שני בני הזוג הם בעלי מודעות עצמית גבוהה ניתן בהחלט לפתור את הבעיה באמצעות חיפוש אחר גיוון ועניין מחודש, שיצית את התשוקה שדעכה. הדבר החשוב ביותר כדי לצאת ממשבר כזה הוא לשמור על פתיחות וכנות מוחלטת בין בני הזוג. כאשר שומרים בבטן ולא מדברים על הבעיה היא רק הולכת וגדלה, אבל כאשר מנהלים שיח ומחפשים יחדיו דרכים לצאת מהמשבר, מגלים שיש לא מעט פתרונות שאפשר להיעזר בהם.החכמה היא לא לברוח למקום של בגידות מחוץ לזוגיות, אלא למצוא את הפתרונות המשותפים שיכולים לעורר מחדש את הקשר המיני ולכך יש אופציות שונות ומגוונות שכל זוג יכול לבחור מתוכן את מה שהכי מתאים לו. כמובן שאפשר ומומלץ במקרה הצורך לפנות לטיפול מיני זוגי ולנסות להעמיק ולבדוק את המצב גם בצורה מקצועית, אך לא לכל זוג זה מתאים.

 

חילופי זוגות ועוד דרכים לגיוון

כפי שהוזכר קודם לכן, הפתיחות בין בני הזוג היא המפתח להצליח לצאת מהמשבר. בשלב הראשון חשוב להכיר ולהודות אחד בפני השני שקיימת בעיה ולא לנסות להסתיר אותה או להתעלם ממנה. ברגע ששני הצדדים מכירים בבעיה, יש רצון משותף לפתור אותה וזו התחלה מצוינת.

חשוב מאוד שבני הזוג ישתפו אחד את השני גם בפנטזיות האישיות שלהם וינסו להגשים אותן ביחד. זה יכול להיות שינוי וגיוון בתנוחות שונות, זה יכול לכלול צפיה משותפת בסרטים ארוטיים, שימוש במוצרי בריאות מינית שונים או כל דבר אחר שמקובל על שני הצדדים ומגביר להם את החשק.

ישנם זוגות שמה שמעורר אותם זה דווקא דברים אחרים, שכוללים התנסויות מיניות עם פרטנרים נוספים. אין צורך לפסול זאת על הסף, כיוון שכל דבר נעשה בידיעה ובהסכמה של שני הצדדים הוא לגיטימי ואינו נחשב כבגידה. צירוף של פרטנר או פרטנרית לשלישיה היא פנטזיה מאוד נפוצה וזוגות שמעוניינים בכך בהחלט צריכים לאזור אומץ ולהתנסות בזה יחדיו.

אפשרות נוספת, נדירה יותר, היא האופציה לבחור לנהל יחסים פתוחים. ביחסים כאלו, בני הזוג למעשה מנהלים קשרים מיניים מחוץ לזוגיות, אך זה בידיעה ובאישור של בני זוגם.

אפשרות נוספת, שהפכה נגישה יותר ויותר בשנים האחרונות היא חילופי זוגות. זוגות רבים מפנטזים על חילופי זוגות ומפחדים להתנסות. אך היום כל התחום של חילופי זוגות הוא מאוד מפותח וניתן למצוא סווינגרס מתאימים באתרי הכרויות מיוחדים וליצור איתם קשרים והכרות עוד לפני המפגש עצמו, מה שמקל על חלק מהאנשים שחוששים ומתביישים לנסות.

ניתן היום גם למצוא אירועים ומסיבות חילופי זוגות רבות שמתקיימות במתכונות שונות. חלקן המוניות יותר, חלקן קטנות ואינטימיות, כך שכל זוג שמעוניין בחילופי זוגות יכול למצוא את הפורמט שמתאים לו יותר. הדבר החשוב ביותר בחילופי זוגות הוא להיכנס לתהליך בזהירות ובהדרגה.

גם כאשר מתחילים בהסכמת שני הצדדים, חשוב לבדוק כל הזמן שעדין יש עניין משותף בכך, שלא מתפתחים רגשות של קנאה ושל כעס ושהדבר נשאר בגדר חוויה חיובית שמשרתת את המטרה המקורית והיא שיפור חיי המין המשותפים. זוגות שמאמצים אורח חיים סווינגרי מספרים על שיפור משמעותי והנאה משותפת ומחברת מבחינה זוגית.

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך

שינוי גודל גופנים
0
עגלת הקניות