טיפות חשק למכירה

חיי המין שלנו הם חשובים ויכולים להשפיע רבות על שגרת חיינו ביום יום, אך ישנם נשים וגברים שמסיבות שונות סובלים מאי חשק לקיים יחסי מין.

לרכישת טיפות חשק סופר מן לגברים החל מ-190₪ לחצו כאן >>>

super-man-טיפות-חשק

 

לרכישת טיפות חשק סופר וומן לנשים החל מ-189₪ לחצו כאן >>>

סופרוומן - טיפות חשק לנשים

 

אי חשק יכול לגרום בשל סיבות שונות, בין אם מדובר במשבר זוגי, גיל מסוים, עומס מתלות ביום יום כתוצאה מלקיחת תרופות מסוימות ומסיבות שונות אחרות טיפות חשק להגברת החשק המיני, הם פתרון נהדר עבור אנשים אלו ויכולים לשדרג פלאים את יחסי המין שלנו.

את הטיפות מזלפים כחצי שעה או על פי הוראות היצרן טרם קיום יחסי מין ורואים באופן מיידי את השינוי שנוצר.במקביל ללקיחת טיפות חשק, חשוב לטפח את מערכת היחסים בין בני זוג, שהרי טיפוח הזוגיות ויצירת זמן איכות אף הם יכולים לסייע רבות בקיום יחסי המין.טיפוח והשקעה בזוגיות כולל שיחות טובות, אסתטיקה של הגבר והאישי, בילויים משותפים, להחמיא אחד לשני, לרכוש מתנות ועוד מיני פעולות קטנות שתורמות רבות לחיי הזוגיות.

 

תפקיד טיפות חשק לגברים וההשפעה שלהם על יחסי המין

תפקיד טיפות חשק “הרמס” להגברת החשק המיני הוא לעודד את זרימת הדם לאזור איבר מינו של הגבר על ידי ריכוזים גבוהים של צמחי מרפא המשמשים להגברת החשק המיני.

זרימת הדם באזור איבר המין, מעצימה פלאים את האנרגיות בגוף, הם מעוררים חשקים אצל הגבר ומכאן הדרך קצרה ליחסי מין סוערים וטובים. כמובן שיש צורך להיעזר רק בטיפות חשק המכילים חומרים טבעיים לגמרי ולא חומרים כימיים.

 

תפקיד טיפות חשק לנשים וההשפעה שלהם על יחסי המין

שגרת היום יום הלחוצה, הקריירה, גידול הילדים והמתלות הרבות ביותם יום, לא תמיד מאפשרות לכל אישה בסוף היום להפגין ביצועים מרשימים במיטה, כך שטיפות חשק הם פתרון נהדר.

טיפות חשק לאישה “אפרודיטה” להגברת החשק המיני אצל נשים מורכבת מריכוזים של צמחים טבעיים המעוררים את החשק המיני אצל כל אישה.

טיפות חשק אלו יש לקחת על פי הוראות היצרן בערך כחצי שעה לפני קיום יחסי מין, מה שמבטיח חשק רב בעת קיום יחסי מין ותוצאות מצוינות.

 

ויטמינים ומינרלים להגברת החשק המיני

“ארְבֶּה אֶת זַרְעֲךָ כְּכוֹכְבֵי הַשָּׁמַיִם וְכַחוֹל אֲשֶׁר עַל שְׂפַת הַיָּם”. כפי שניתן להבין, מיניות ותשוקה מוזכרת כמצווה מקראית עתיקה.

אתם מביטים אחד בשנייה ונמשכים כל כך וכל מה שאתם רוצים זה להסתער אחד על השנייה ולהיות.. אבל משהו בין המחשבה לבין היצר המיני והאינטימי תקוע.

החשק המיני שאמור להתעורר לא מצליח לצאת. איך יכול להיות שהאישה שאתה כל כך רוצה ואתה כל כך חושק בה וכל מה אתה רוצה זה לחיות אתה לנצח…? ועדיין משהו בחשק המיני שלך רדום.

מדובר במצב מתסכל במיוחד. מצב שבו הגבר מרגיש כישלון ואכזבה אישית מצב שיכול להיגרר לחוסר ביטחון ולבעיות בקשר עד לאי יצירת קשרים עם נשים.

אך יש לזה פתרון, החשק המיני הוא משהו שניתן לעורר בעזרת ויטמינים ומינרלים ועוד שיטות טבעיות.

 

הגברת החשק מיני

מדובר בתופעה שיכולה להופיע אצל הרבה גברים שלמעשה סובלים מאי חשק מיני וזה משהו שמעסיק חוקרים רבים כבר הרבה מאוד שנים ובעל השפעה אצל אנשים שהולכים לטיפול מיני אצל סקסולוגים או פסיכולוגים.

עוד בהיסטוריה, אנשים רבים השתמשו בצמחים וכל מיני שיקויים ייחודים על מנת לשלהב את היצר ולהגביר את החשק המיני.

ישנן עדויות שאנשים עשו שימוש בשיקוי כמו ‘הזבוב הספרדי ‘וכל מיני מאכלים שנודעו כמעוררי תאווה כמו דבש ומזון מלכות.

להלן כמה המלצות על צמחים, ויטמינים ומינרלים להגברה של החשק המיני באופן טבעי ולהשגה מהנה ומעצימה של חיי מין.

 

צריכה של ויטמינים ומינרלים ושמש

ויטמין D. תפקידו להגביר את רמות הטסטוסטרון בגוף הגבר, מומלץ לקחת אותו במידה וקיים חוסר.

ויטמין D לרוב מועבר אלינו מהשמש ולמרות שאנחנו במדינה ספוגת שמש, אנחנו הרבה פעמים גם מנסים להימנע ממנה בגלל ההשלכות שלה.

מומלץ להיחשף לשמש לפחות חצי שעה ביום בשעות סבירות וכך לספוג את הוויטמין.

גם ויטמין A, קשור לייצור הטסטוסטרון בגוף.

יש סינרגיה מעולה ביניהם, הם נלחמים בנזקי הגוף החומצתי ומעלים במקביל את רמות הטסטוסטרון למצב בריא ותקין.

כמובן שתמיד מומלץ לאכול מזונות שהם מלאים בוויטמינים על פני תוספים, אך תוספים תמיד רצוי לקחת במידה ויש חוסר, לכן צריך לדעת לאכול תזונה נכונה ובריאה.

דמיאנה – סם האהבה צמח הדמיאנה הוא ידוע כסם האהבה העתיק ביותר, עוד בתקופת המאיה היו משתמשים בעלים שלו בזמן הפוריות, כדי לרפא בעיות באברי המין הכי נשיים וכדי לחזק את האון הגברי.

היו שמים את הצמח בהרתחה, לוגמים ממנו לפחות שלוש פעמים מדי יום למשך שבועיים, במטרה לגרום ליצר המיני והתפקוד המיני להתעצם וגם להעצמה של האקסטזה המינית הגברית.

נשים היו מרבות להתבשם בצמח הזה על מנת למשוך את הגברים סביבן.
צמח הפסיפלורה פסיפלורה פירושה מהשפה האנגלית – פרח התשוקה, זה פרי שמכיל הרבה ויטמין A ולכן הוא בריא מאוד.

יש בו גם כמות גדולה של אשלגן וסיבים תזונתיים, ויש בו תכונות מרגעיות מאוד. הרבה גברים נטו להשתמש בו כדי להוריד מתח.

צמח הפסיפלורה הרגיע אותם, העלה את הביטחון העצמי ומאוד הטיב עם היכולות המיניות שלהם במיטה. מחקרים גילו שצמח הפסיפלורה הוא אפרודיזיאק צמחי שמשפר את הליבידו ולכן מומלץ לגברים ונשים כאחד.

יוהימבין זו קליפת עץ שיש בה חומר מאוד פעיל שהוא בעל יכולות מצוינות לזרימת דם לאזור איבר המין הגברי.

גם באזור אבר המין הנשי החומר הזה מוזרם ומאיץ עוררות מינית. קליפת העץ, שהמקור שלה באפריקה, מתמקדת במרכז המוח השולט בהפעלה של הזקפה וכך ההשפעה שלה על הזקפה גדולה יותר וכן גם הביצועיים המיניים.

 

לסיכום

טיפות חשק הן פתרון מצוין להגברת החשק המיני ולשיפור יחסי המין ומאפשרות לנשים ולגברים ליהנות מחיי מין סוערים, ממש כמו בשנות העשרים.

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך

שינוי גודל גופנים
0
עגלת הקניות