לויטרה ללא מרשם ובאישור משרד הבריאות

לויטרה ללא מרשם רופא הינה אחת מהתרופות לאין אונות וההמצאות הטובות ביותר של המאה הנוכחית לגברים שסובלים ממצבי אין אונות. תרופה זו מרחיבה את כלי הדם מקומית ומאפשרת לגברים ליהנות מקיום יחסי מין מהנים לאורך זמן.

אם אתם סובלים מבעיות זיקפה ואינכם מעוניינים שאף אחד ידע, גם לא רופא המשפחה שלכם, אך בכל זאת מעוניינים לטפל במצב בעזרת תרופות אין אונות, אתם מוזמנים לקנות כדור שישפיע על הזקפה שלכם, זאת ללא צורך במרשם, הכוונה היא אל כדור בשם לויטרה ללא מרשם רופא

האם הוא בטוח לשימוש? האם הוא ניסיוני או קיים בשוק זמן רב? האם כדור לויטרה אכן משפיע על המצב וכמה זמן תוכלו ליהנות מההשפעה שלו? התחילו לקרוא..

בשנת 2003 הצרכנים הישראלים נחשפו אל כדור לויטרה ללא מרשם וזאת לצד תרופות לאין אונות שונות כמו: הסיאליס והויאגרה. כדור שעד אותו השלב שווק במדינות שונות באירופה ובארצות הברית. כדור זה מיועד לאנשים שסובלים ממצב של אין אונות וגם גברים רבים שמעוניינים לשפר את הביצועים והיכולות שלהם מרבים לקנות אותו. לויטרה זכה לאישורו של משרד הבריאות והשימוש בו בטוח.

הלויטרה מכילה תרכובת של חומרים בעלי מטרה אחת, עיכוב האנזים PDE5. תרופה זו גורמת להרחבה של כלי הדם, הפרשה של חנקן חד חמצני באיבר המין (שהסימול שלו הוא NO) ושיפור הזרימה של הדם לפין, על ידי כך היא גורמת למצב אידיאלי של שיפור הזקפה אצל הגבר וכמובן שיפור התפקוד המיני שלו.

ההבדל בין תרופה זו לבין תרופות לאין אונות אחרות שמצריכות מרשם רופא לאותה מטרה, הוא בכך שההשפעה של התרופה אינה על כל הגוף ולכן גברים רבים שאינם יכולים להשתמש בויאגרה או סיאליס ובתרופות לאין אונות שונות, שכן הם סובלים מבעיות לחץ דם או בעיות רפואיות אחרות, גם גברים אלו יכולים להשתמש בתחליף לויטרה. נכון להיום לויטרה ללא מרשם, היא אחת מבין התרופות לאין אונות הפופולאריות ביותר לטיפול בבעיות זיקפה וגברים רבים מעדיפים אותה על פני תרופות לאין אונות אחרות משום שאין צורך להיחשף על מנת לקנות אותה.

לקבלת מידע נוסף אודות תחליף ויאגרה אולטימטיבי לחצו כאן

יתרונות של לויטרה

היתרון המרכזי של תרופת אין אונות זו הוא כמובן שהיא ללא מרשם רופא ולאחר מכן מגיע יתרון נוסף ולא פחות גדול, האפשרות של רוב הגברים להשתמש בה, שכן היא משפיעה מקומית ולא על כל הגוף בשונה מתרופות לאין אונות אחרות. יתרונות נוספים של תחליף לויטרה הם:

 • כדור או סוכריה

  ניתן להחליט האם מעוניינים ליטול כדור לויטרה או שמא מעדיפים למצוץ את החומר הפעיל כסוכריית מנטה, דבר אשר אינו מושך תשומת לב כאשר נוטלים את התרופה.

 • משתלבת

  ניתן לקחת את הלויטרה עם אוכל ושתייה (דבר שכולל גם אלכוהול).

 • תחילת השפעה

  התרופה מתחילה להשפיע תוך כעשרים דקות.

 • משך השפעה

  כ- 12 שעות. משתנה אצל כל גבר.

 • דיכאון

  יש אנשים שטוענים שנטילת לויטרה ללא מרשם סייעה לדיכאון מהם הם סבלו משום בעיות אין אונות.

 • תופעות לוואי

  מינימאליות בהשוואה אל תרופות לאין אונות אחרות. התרופה אינה גורמת להפרעה בראיה.

  למרות כל היתרונות חשוב לקחת בחשבון שאנשים שסובלים מבעיות של לחץ דם, כלי דם, הפרעות בקצב הלב חשוב שיתייעץ עם רופא טרם השימוש בתרופה זו שמרחיבה את כלי הדם בדומה לתרופות לאין אונות.

למידע נוסף אודות ויאגרה ללא מרשם רופא

Save

Save

Save

תחליף לויטרה טבעי ללא צורך במרשם, לכל דורש!

אחת התרופות הנפוצות לטיפול בבעיות אין אונות וחוסר זקפה בקרב גברים היא הלויטרה. לויטרה היא תרופה הפועלת במנגנון של הרחבת כלי דם בדומה לויאגרה והסיאליס. התרופה עוזרת לגדישת מערכת המין בדם, דבר המגביר את הזקפה ועוזר לעורר אותה בגברים הסובלים מאין אונות. הלויטרה אינה גורמת לעוררות מינית אלא עוזרת רק לשיפור הזקפה, ולכן נדרש גירוי מיני מתאים על מנת להגיע לזקפה ולביצועים איכותיים.

היתרונות

היתרון הגדול שבשימוש בלויטרה הוא בהשפעה מהירה יותר ממתחריה, כך שניתן לנטול את הכדור ממש לפני קיום יחסי המין. מלבד ההשפעה על עירור הזקפה, השימוש בלויטרה יכול לעזור גם בבעיות שפיכה והפרעות של החזקת הזקפה לאורך זמן. יחד עם זאת וכמו כל תרופה כימית הניתנת באמצעות רופא ומרשם רפואי, יש לתרופה זו השפעות אחרות ויצירת תופעות לוואי כמו: הפרעות בראיה, כאבי ראש, סחרחורות, וקשיים בעיכול. הסיכון העיקרי שבשימוש בתרופה זו הפועלת במנגנון של הרחבת כלי דם הוא ירידה בלחץ הדם לרמות נמוכות מדי דבר שעשוי לגרום לאיבוד הכרה ואף למוות. על כן השימוש בתרופה זו מוגבלת בעיקר לאנשים הסובלים ממחלות רקע שונות.

תחליף לויטרה טבעי?

לאור המגבלות והחסרונות בתרופה, ולאור הביקוש ההולך וגדל של גברים רבים למציאת פתרונות אפקטיביים של תרופות ותכשירים לטיפול בבעיות אימפוטנציה וחוסר זקפה המבוססים על חומרים טבעיים, החלו חברות רבות לפתח תחליף לויטרה טבעי מעולם הצומח אשר יש להם השפעה אפקטיבית כמו של התרופות המוכרות ולעיתים אף יותר מכך.

מה אפשר לצפות מתחליפי לויטרה טבעיים?

היתרונות בשימוש בתחליפי לויטרה טבעיים משיגים את התוצאה המבוקשת. תחליפים כמו: יגואר און, מקסס אפ, פאוור און ועוד רבים אחרים, נותנים מענה מושלם. מוצרים טבעיים אלו הינם תוספי מזון המאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות. בגלל היותם תוספי מזון, הם אינם נושאים תופעות לוואי, מותרים לשימוש לכל אדם וללא מגבלות שימוש, ומותרות גם לאנשים הסובלים ממחלות רקע שונות. תחליפי הלויטרה ניתנים לרכישה ללא צורך במעורבות של רופא וצד שלישי, וללא צורך במרשם רפואי בשל היותם תוספי מזון ולא תרופות.

משלוח דיסקרטי וזריז

חברת טבע פלז’ר הפועלת משנת 2009, הינה חברה המשווקת מוצרים טבעיים לשיפור התפקוד המיני, באיכות גבוהה ותנאים קפדניים. המוצרים המשווקים באתר טבע פלז’ר מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך כדי עמידה בתקנים והסטנדרטים מהמחמירים ביותר ובאישור משרד הבריאות.

באתר של חברת טבע פלז’ר תוכלו להנות ממגוון מוצרים המשמשים תחליפי לויטרה ושאר התרופות הכימיות כמו הויאגרה והסיאליס. אלה ניתנים לרכישה מאובטחת ודיסקרטית באתר או בהזמנה טלפונית.

סגירת תפריט
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
0
עגלת הקניות