איך מאוננים

אחת השאלות הכי נפוצות אבל גם הכי מביכות, קשורות לחוויה האינטימית שלנו עם גופנו. בדרך כלל מי שמחפש את התשובה לשאלה איך מאוננים הם בני נוער שחווים לראשונה היכרות וחקר עצמיים עם הגוף ומחפשים את הדרכים להבין אותו ואת מה שעושה לו טוב. יחד עם זאת, אוננות עדיין נחשבת לטאבו בעולמנו וזו הסיבה שאת רוב המידע עליה אפשר לקבל ממקורות שונים באינטרנט ופחות דרך שיחה עם חברים ובני משפחה. האוננות היא מעשה פרטי, אבל למען האמת אין בה בושה.

לרכישת שמן לובריסיל החל מ-149₪ לחצו כאן  >>>

 

ג'ל סיכוך הטוב בעולם

 

רוב הגברים והנשים בעולם מאוננים אפילו באופן יומיומי והם עושים זאת גם כדי ללמוד את עצמם וגופם וגם כדי להגיע לסיפוק באופן עצמאי. בני זוג יכולים ליהנות מזה ביחד וכל אדם לעצמו ייהנה ממנה בנפרד. ולכן כדי לדעת איך מאוננים חשוב להבין שמדובר בפעולה עם בונוסים ויתרונות, שממש לא נובעת מיצרים פסולים או חריגים. כתבה הקרובה ננסה להסביר הכל לגבי אוננות – מה היתרונות שלה, איך לבצע אותה נכון, מתי לדעת שהיא חורגת מגבול הטעם הטוב וגם שאלת השאלות – מי מאונן יותר: גברים או נשים?

 

איך מאוננים נכון בעזרת מוצרי מין לאוננות לגברים למכירה?

אוננות היא פעולה טבעית ואינטואיטיבית שלא צריכה הרבה הכנה. בשל כך, כל ניסיון לומר לכם מה נכון ומה לא נכון הוא שגוי לחלוטין. כל אחד ואחת ומה שהם אוהבים, בעוצמה, במהירות ובטכניקה שבה הם בוחרים.

אוננות בריאה היא פעולה שיכולה להתבצע גם מספר פעמים ביום ואפשר להמשיך בה כל עוד היא נובעת מרצון טוב וגורמת לעונג. מתי הופכת האוננות לפעולה בלתי בריאה? כאשר מרגישים שיש בה תלות, שאי אפשר בלעדיה לחוש רגועים ומסופקים, שאי אפשר להירדם בלעדיה בלילה, כשהיא מגיעה על חשבון אנשים או התחייבויות ובמיוחד כשהיא פוגעת בכם פיזית וגורמת לגירוי בעור, פציעה או נזקים.

קיימות דרכים רבות לאונן ולמען האמת, בשלב ההתחלתי מדובר בפעולה שלא תמיד נובעת מעודף חשק. כדאי להתחיל לבנות את האוננות לאט ובהדרגה, אפשר באמצעות גירוי ויזואלי שיכול לעזור אבל תמיד עדיף להשתמש בה כדי לגלות עולמות חדשים ומרתקים על הגוף, להשתמש בתחושות האישיות, לפנטז, לחשוב על דברים נעימים ולהשתמש באביזרים ואצבעות שסוקרים את כל הגוף ולא רק את איבר המין.

להבדיל ממה שרואים בסרטי פורנו, אוננות כמו יחסי המין עצמם צריכים להיבנות בהדרגה. צפייה בפורנו מעניקה תחושה שהכל קורה מהר וחפוז, שהפרטנרים מגיעים חרמנים עד מעל הראש עוד לפני שנפגשו ושכל נגיעה אירוטית ביניהם לפני שלב החדירה או האקט האוראלי נוצר בטעות ובמקרה. במציאות, כדי להגיע לסיפוק לוקח זמן. לגברים לוקח כמה דקות ולנשים עשוי לקחת בין 20-30 דקות – וזה במקרה שבו הן כבר מכירות את הגוף שלהן מעולה.

מאוננת מתחילה תצליח לייצר אורגזמה אם בכלל בפעמים הראשונות, רק כעבור 45 דקות ואפילו שעה.

לכן אם אתם מתחילים בנושא ורוצים לקבל מושג איך לאונן בצורה מוצלחת ונכונה, עדיף להימנע בשלב זה מהפורנו. הוא יכול לעזור לחשק ההתחלתי, אבל משם עדיף שתמשיכו לבד ותבינו מה נעים לכם ומה פחות ולא בהשראת מי שאתם צופים בו כרגע.

 

למה אנחנו כל כך מפחדים מאוננות?

בחברה המודרנית אנחנו יכולים לדבר על כל נושא שבעולם – חוץ מאוננות. הנושא הזה נשאר טאבו ולא נהוג לדבר עליו עם אחרים, למעט עם בני זוג שיש ביניהם פתיחות מאוד גבוהה.

זה קורה בגלל מספר סיבות שמקורן בחינוך שלנו בבית ובחברה – מבחינה דתית וחינוכית. לדבר על אוננות בימינו עדיין נחשב לבושה, למרות שמדובר בפעולה נפוצה כמו צחצוח שיניים. ולכן בחינוך מיני לילדים, תמיד מומלץ להסביר שאוננות היא לגיטימית אבל היא צריכה להתבצע בפרטיות מלאה, במקום צנוע ומאחורי דלת סגורה. אין לשתף בה אנשים אחרים ובוודאי שלא זרים וכמובן לא לחלוק אותה עם אחרים בשום דרך.

 

איך מאוננים – מי מאונן יותר?

מבחינה אנטומית, התדירות הגבוהה של האוננות היא יותר בקרב גברים.

נשים קושרות את המגע העצמי בגופן לתחושות הנפש והרגש, כך שהן חוות צורך מורכב יותר ולכן זקוקות ליותר זמן כדי להשלים את המלאכה ולא תמיד בטוח שהן יכולות להקדיש אותו באופן עקבי.

כמו כן, צעירים הם סקרנים יותר וזקוקים להבנת התמונה המלאה על גופם ולכן מאוננים יותר ממבוגרים.

ויחד עם זאת, האוננות משפרת מאוד את ביצועי הסקס של שני המינים ובכל הגילאים, תורמת להנעת העניינים, מאפשרת לשני בני הזוג להבין מה עושה להם טוב יותר או פחות ואיך להגיע משם לאורגזמה, גם לא דרך חדירה.

בנוסף, האוננות מרגיעה מאוד ומגבירה את הביטחון העצמי, כמו גם את הסיפוק מחיי המין האישיים.

 

איך עדיף לאונן?

כפי שכבר אמרנו, כל עוד הדבר לא מתבצע באופן זוגי מהנה ורצוני, עדיף שהוא יתבצע בפרטיות מוחלטת וללא הפרעות מיותרות. רוב האנשים יעדיפו לבצע זאת בשכיבה אם כי גם מנחים נוספים כמו עמידה או ישיבה בהחלט באים בחשבון. אפשר לייצר מגע פיזי באיבר המין באמצעות אביזר מין מתאים או חפץ שגורם לגירוי נעים, זרם המים במקלחת או אצבעות. כדאי להתחיל מנגיעות בשטח גדול יותר ולהמשיך בהדרגה להתמקדות באיזורים “מועדפים”.

אוננות אמורה לייצר תחושה חיובית ולכן היא צריכה מקום חיובי. נסו להתנתק מכעסים, לחצים או טרדות שונות שיש לכם כרגע ולהתמסר כמה שתוכלו לתוך החוויה.

אם אתם מאוננים בזמן שמשהו אחר מעסיק לכם את המחשבות, כשאתם קצרים בזמן או נתונים להפרעות שמסיחות את הדעת, החוויה שלכם תיפגע ולא בטוח שתצליחו לחוות ממנה סיפוק מקסימלי.

 

גברים, במיוחד בשבילכם: הפתרון האופטימלי לאוננות מספקת ומהנה לטווח ארוך

אם אתם נמצאים עדיין בשלב מוקדם בחיי האוננות שלכם ומעוניינים להבין לעומק את גופכם ולהבין איך לייצר גירוי שעוזר ותורם לכם ביחסי המין עצמם, תוכלו להגביר את הזקפה באופן ארוך ומשמעותי יותר על ידי שימוש בתחליפי ויאגרה טבעיים, סיאליס טבעי או קמגרה טבעית התחליפים הטבעיים של טבע פלז’ר מתאימים לכל מי שמעוניין להתנסות במוצר שנחשב לתוסף תזונה טבעי ללא מרשם רופא וללא תופעות לוואי, שמגביר את רמות החשק והעניין שלכם באוננות ומסוגל לייצר תנאים אופטימליים יותר עבורה.

הטבליות של tevapleasure נמצאות באישור משרד הבריאות ומאפשרות לכם ליהנות ממשלוח מהיר ודיסקרטי, כך שאיש לא ידע שאתם מתנסים באחד המוצרים היעילים של החברה, או משתמשים בהם באופן קבוע.

תחליפי סיאליס או ויאגרה טבעיים מסייעים לשמירה על אורח החיים הבריא מבלי להשתמש בכימיקלים או תרופות נרקוטיות שמפתחות תלות ובכך לעזור לכם להשיג חיי מין אישיים מלאים ומספקים יותר מכל הבחינות.

כמו כן, הטבליות עשויות מצמחי מרפא ורכיבים טבעיים בלבד ומסוגלות לייצר זקפה לטווח זמנים ארוך יותר, כמו גם גודל אטרקטיבי יותר, שיעזרו לכם להשיג ביטחון עצמי ולטפח בכך את הרגלי המין החיוביים שלכם, גם בלי צפייה בסרטים או שימוש באביזרים שונים.

איך מאוננים

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך

שינוי גודל גופנים
0
עגלת הקניות