ויאגרה ללא מרשם סופר פארם

ויאגרה מתבססת על חומר פעיל בשם סילדנאפיל, המסוכן לגברים בעלי מחלות רקע מסוימות, ולכן עד לשנת 2018, נמכרה תרופה זו אך ורק במרשם. אולם, כיום ניתן גם לרכוש אותה ואת התחליפים שלה בסופר פארם, וכן באתרים אינטרנטיים שונים. נושא מכירת ויאגרה ללא מרשם סופר פארם, נבחן על ידי וועדה שהוקמה לשם כך, על מנת לוודא שהשימוש בויאגרה נותר בטוח, גם כאשר היא נרכשת ללא מרשם. 

שמירת המערכת הזוגית

השמירה על המערכת הזוגיות, עלולה להיות קשה בתוך שגרת החיים, העבודה, הילדים, הבית וכל שאר מטלות היומיום. אם בנוסף לכל זאת, גם קיים קושי בקיום יחסי מין, עקב חוסר אונות או שפיכה מוקדמת, מושפעים מכך בני הזוג והיחסים ביניהם, המשליכים על כל שאר בני הבית. הפתרון לכך, הוא רכישה של ויאגרה, על מנת לסייע לבעיה, ואף לאפשר קיום מערכת יחסים מינית בריאה, וטובה.

 

ההחלטה על רכישת ויאגרה ללא מרשם סופר פארם

בעבר, כאשר הויאגרה הייתה חייבת להירכש בעזרת מרשם, הרבה מהמשתמשים בה, העדיפו לקנות תחליף מסוכן ולא חוקי, רק על מנת לדלג על הסיטואציה המביכה, של רכישת הויאגרה בסופר פארם, שהיא מעין הודעה באין אונות מול הרוקח. בנוסף, ההחלטה על ויאגרה ללא מרשם, נועדה גם לאפשר לכמה שיותר גברים, את שיפור החיים המיניים שלהם.

 

הגבלות על רכישת ויאגרה ללא מרשם סופר פארם

המכירה של ויאגרה ללא מרשם, מוגבלת לבני יותר מ- 35, שאין להם מחלות רקע שונות, ולאריזה שיש בה לא יותר מ- 100 מ”ג של החומר הפעיל – הסילדנפיל. הלקוח עובר תשאול ואף מקבל ייעוץ בסופר פארם, בצורה דיסקרטית ובנוסף, התהליך מתועד. באופן זה, מאמין משרד הבריאות, ניתן לרכוש את הויאגרה בצורה בטוחה, מידיו של רוקח מקצועי ולא ממישהו ברחוב, בצורה לא חוקית ומסוכנת, מבלי לדעת מה באמת מכילה הויאגרה שרוכשים.

 

כן לויאגרה

ויאגרה, אומנם מצוינת לפתרון של בעיות אין אונות ושפיכה מוקדמת, אולם היא משליכה גם נושאים אחרים, שאינם דווקא קשורים למין. היכולות הגלומות בויאגרה הן רבות:

  • קושי בקיום יחסי מין, עלול להיות בעייתי במערכת זוגית, ולהביא מתח רב לתוכה. התחושה הנוצרת בעקבות אי התפקוד במיטה, מייצרת תחושות של מתח, ובושה, הגורמת לקושי בחיי מין נורמליים וטובים.
  • קושי בתפקוד המיני, נחשב לאורך השנים כבעיה שלא מדברים עליה, כיוון שהיא מביישת. הרבה מהגברים לא ידעו על תפוצת תופעת אין האונות, והרגישו כאילו רק להם, יש התמודדות בתחום. עקב כך, היו הרבה גברים, שקבלו מכה חזקה לאגו ולביטחון שלהם.
  • בגלל הרצון לא לספר על הקושי שיש להם במיטה לבנות זוגן, חלק מהגברים נמנעים מיצירת קשר חדש, ואף מהגעה למצב אינטימי עם אישה.

 

מה הוביל להחלטה על רכישת ויאגרה ללא מרשם סופר פארם

מהפכת הרכישה באינטרנט, כוללת גם רכישה של תרופות שונות לכול מי שמעוניין. החברות השונות המייצרות את התרופה, אינן מעוניינות שתהיה אפשרות לרכוש את הויאגרה ללא מרשם וזאת בעיקר מסיבה כלכלית. אולם, בנוסף לעניין הכלכלי, יש חשיבות רבה גם לכך, שצמחה תעשייה שלמה של זיופים לתרופה, בכל העולם. זיוף זה נעשה בלי הידע הדרוש, בלי הציוד הנחוץ, בלי המינון המתאים, ועם כל מיני תוספות בעייתיות, ותנאי סניטציה בעייתיים. בנוסף לא ניתן היה להבדיל בין המקור לחיקוי, כיוון שגם על החיקוי הוטבעה החותמת של התרופה המקורית, וזאת על מנת לבלבל את הצרכנים.

 

מהן הדרכים העיקריות לרכישה של ויאגרה

הדרכים העיקריות לרכישה של ויאגרה, הן באמצעות קופת חולים והזמנה באינטרנט. במפגש עם רופא מטפל, אפשר לברר אם הויאגרה טובה למטופל, והאם אין מניעה עקב בעיות רפואיות שונות, לעשות בה שימוש. הרופא יערוך כמה בדיקות, על מנת לדייק את הכמות של החומר הפעיל בויאגרה, ולתת את המרשם לרכישת הויאגרה.

 

הזמנה של ויאגרה באינטרנט

האתר של סופר פארם, מאפשר כיום הזמנה של ויאגרה ללא מרשם בעזרת הכנסת הפרטים האישיים, אמצעי התשלום, העלאה של מרשם סרוק, או שליחה שלו במכשיר הפקס, ובחירה של המינון ומספר הכדורים הנחוץ. בתום התהליך של ההזמנה, תשלח הויאגרה ללא מרשם באופן ישיר אל בית הלקוח, במארז חסוי ועל ידי שליח. באופן זה יכול הלקוח להיות בטוח, כי קיבל את התרופה האמיתית.

 

טעויות בלקיחת ויאגרה

כאשר ויאגרה ללא מרשם איננה עובדת בצורה אפקטיבית, הדבר יכול להעיד על מספר דברים:

  • מינונה של התרופה – מינון מועט, כיוון שיש הזקוקים למנת ויאגרה גדולה יותר, של לפחות 100 מ”ג, על מנת לשפר את הביצועים המיניים.
  • המתנה מלקיחת הויאגרה ועד לקיום יחסים – כאשר לא מחכים מספיק זמן אחרי נטילת הויאגרה. רצוי לחכות בערך שעה לאחר נטילת הויאגרה, שנלקחה ללא מזון ויותר משעה אם נלקחה עם מזון.
  • קיום יחסים – ויאגרה ללא מרשם לא גורמת לזקפה, ללא קיום יחסים מיניים, כיוון שהיא עוזרת כאשר הגבר כבר נמצא בתוך האקט המיני עצמו.

 

ויאגרה ללא מרשם סופר פארם – לסיכום

ויאגרה עוזרת לשמור על מערכת זוגית ומינית טובה. בעבר, כאשר הויאגרה הייתה חייבת להירכש בעזרת מרשם, הרבה מהמשתמשים בה, העדיפו לקנות תחליף מסוכן ולא חוקי, רק על מנת לדלג על הסיטואציה המביכה, של רכישת הויאגרה בסופר פארם. כיום, האתר של סופר פארם, מאפשר הזמנה של ויאגרה בעזרת הכנסת הפרטים האישיים, ושליחתה אל הלקוח, במארז חסוי.

 

ויאגרה ללא מרשם סופר פארם

 

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך

שינוי גודל גופנים
0
עגלת הקניות