הגדלת איבר המין ללא ניתוח

הגדלת איבר המין ללא ניתוח

הגדלת איבר המין ללא ניתוח? גודלו של איבר המין העסיק תמיד את הגברים והנשים בעת קיום יחסי מין. אי שביעות רצון מגודל האיבר עלול להביא לתוצאות הרסניות הן לאגו של הגבר, לתפקוד המיני שלו והן למערכת היחסים בין בני הזוג. עבור גברים, איבר המין שלהם הוא כל מה שהם. שם מתרכזים האגו, דימוי הגוף, הגבריות והביטחון העצמי. וכן, הגודל בהחלט קובע, או לפחות, משפיע. אין משמעות הדבר היא שכדי להיות מאושר גבר צריך להיות בעל איבר מין באורך 20 ס"מ, או שגבר בעל איבר מין קטן נידון להיות אומלל, חסר ביטחון ולא מוצלח במיטה.

 

הגדלת איבר המין ללא ניתוח – כעת זה אפשרי

חשוב לציין כי אורך הפין הממוצע בזקפה הינו כ- 13.5 ס"מ! תמיד מודדים בזמן הזקפה של גברים בכל רחבי העולם. מכיוון שמבחינת גברים, פין גדול מסמל גבריות. לא מעטים הם הגברים אשר מגיעים למרפאות במטרה לבצע את השינוי המיוחל. בדרך זו בוצעו ניתוחים להגדלת הפין בו משחררים את הרצועות שמחברות את הפין לבסיס הבטן וכך יוצרים מראה ארוך יותר. הניתוח מוסיף בממוצע 2 ס"מ לאורך ואינו משפיע על עובי האיבר. כמו כל ניתוח, כרוכים בו סיכונים של הרדמה, תקופת החלמה, כאבים מסוימים, סיכוי לזיהומים שאחרי-ניתוח וכן הלאה. כמו כן, שחרור הרצועות עלול לפגוע ביציבותו של הפין בזקפה ובמראה הטבעי שלו, שכן הפין המנותח פונה כלפי מטה ולא מזדקר כלפי מעלה בזקפה.

הגדלת איבר המין ללא ניתוח – תכשירים טבעיים

בנוסף, לניתוחים נעשו שימושים רבים בתכשירים וכלים כמו משאבות וואקום שמולבשות בסמוך למשגל ומגבירות את זרימת הדם באיבר המין וגורמים לו לזקפה חזקה ולכאורה לקבלת זקפה גדולה יותר. בשוק ישנם תכשירים רבים, תרסיסים ומשחות, אך כשם שהם אמורים לעשות את העבודה כך גם חוסר הנוחות ולא תמיד תנחלו הצלחה.

כיום עם התפתחות הטכנולוגיות וזמינות חומרי הגלם הטבעיים מעולם הצומח , פותחו תוספי תזונה, ומשחות המיוצרים מחומרים טבעיים בלבד ומעולם הצומח. כאשר אלה יספקו לכם מענה מושלם להגדלת הפין ללא תופעות לוואי וללא ניתוח. התוספים ניתנים לשימוש בבליעה או למריחה על איבר המין, מגבירות את זרימת הדם באיבר המין ובכך משיגות תוצאות אפקטיביות של זקפה גדולה יותר חזקה ואיתנה. תוספים כמו: יגואר און, Xtrasize, Superman, Epimedium ועוד רבים וטובים, יעשו את העבודה עבורכם וישיגו לכם תוצאות אפקטיביות של עד 7.5 ס"מ בזמן הזקפה וקיום יחסי המין. את הטיפול הטבעי, תעשו באופן קבוע למשך מספר חודשים ותפעלו לפי הוראות היצרן לקבלת תוצאה מרשימה ללא ניתוח וכאבים מיותרים.

טיפול טבעי להגדלת הפין במשלוח זריז ודיסקרטי!

חברת טבע פלז'ר המשווקת מוצרי און לגברים ונשים, תספק עבורכם מבחר תכשירים ותוספי תזונה טבעיים לטיפול והגדלת איבר המין. כל המוצרים משווקים באישור משרד הבריאות, כאשר החברה מבצעת בדיקות קפדניות של איכות המוצר, תוקפו ואיכותו. רוצים להנות מהגדלת איבר המין בדרך טבעית, ללא ניתוח וכאבים מיותרים? הגעתם למקום הנכון!

היכנסו לטבע פלז'ר ובחרו את המוצר העונה על הצרכים שלכם, רכשו אותו ברכישה מאובטחת כולל משלוחים דיסקרטיים, ותתחילו להנות.

הגדלת פין בשיטה טבעית וללא ניתוח

הגדלת הפין הינו נושא המעסיק רבים מהגברים החושבים שאיבר מינם בעת קיום יחסי מין אינו מספק אותם ואת בת זוגם. אם בעבר שיטות הגדלת הפין נעשו בדרכים רפואיות וכללו ניתוחים שונים, ושימוש במכשירים למתיחה וכיוצא בזה, הרי ששיטות אלה עדיין קיימות אך יחד עם זאת לא תמיד תשיגו את התוצאה האפקטיבית עבורכם. חסרון נוסף בשיטות רפואיות אלו נובע מחשיפה הבעיה לצד שלישי ועירוב גורמים נוספים. הטיפול עצמו ממושך וארוך, מלווה בכאבים ותופעות לוואי, ומחוסר קיום יחסי מין לתקופה ממושכת עד להחלמה. בנוסף כמו כל ניתוח פולשני, וכירורגי, גם בניתוחים אלו ישנה סכנה לסיבוכים שהרי הנתוח מלווה בהרדמה מלאה והשפעות אחרות.

הגדלת פין בשיטה טבעית וללא מרשם רופא

עם השנים והתפתחות המודעות לצורך במציאת פתרונות טבעיים ללא ניתוחים ומתיחות בהגדלת הפין, פותחו תכשירים ותוספי תזונה רבים הנותנים מענה מושלם להשגת המטרה בשיטה טבעית וללא צורך בניתוחים מיותרים. אחד המוצרים שהוכחו ביעילים ובעלי אפקטיביות לקבלת תוצאות מרשימות בהגדלת הפין הוא מכשיר האנדרו פינס.

הגדלת פין בשיטה טבעית – האמצעים:

מכשיר להגדלת איבר המין מבית אנדרו פינס משווק בכל רחבי העולם מזה כעשור ורבים הגברים שנהנים ממנו, כיוון שהוא מוגדר כמוצר רפואי ומסווג ובעל תו תקן ISO אירופאי. המכשיר פותח באמצעות בדיקות מחמירות על פי מחקרים מדעיים אשר כללו תקופת ניסוי בזמן אמת והפקת לקחים ותוצאות על ידי משתמשים ניסיוניים. המוצר מאפשר לגברים ליהנות מכמה אלמנטים חשובים: הגדלת הפין עד כ- 4 ס”מ נוספים, תיקון עקמת ומניעת התכחשות הפין. השימוש במכשיר חייב להיעשות כאשר הפין נמצא במצב רפוי על מנת לקבל תוצאות טובות במינימום זמן. את המכשיר יש לשים על הפין בין 4-9 שעות ביום וניתן להפסיק את השימוש בו בכל זמן רצוי.

התוצאות נראות בשטח לאחר חודש וחצי של טיפול, כך שמדובר בפתרון מצוין. לאחר חודש וחצי המשתמשים יבחינו בעיבוי קל של הפין ולאחר מכן בהדרגה תהיה צמיחה באורך. את השיפור ניתן לראות כאשר הפין במצב רפוי ויותר מאוחר גם במצב של זקפה. המכשיר נוח ביותר לשימוש וניתן להשתמש בו בדיסקרטיות ביום יום בעבודה, כיוון שניתן ללבוש אותו בזמן ישיבה, שכיבה, הליכה ועמידה.

טיפול טבעי משולב

מכשיר זה ועוד תוספי תזונה ותכשירים טבעיים משווקים באתר חברת טבע פלז’ר המתמחה בשיווק של מוצרי און ובריאות מינית לטיפול בבעיות אימפוטנציהשפיכה מוקדמת, חשק מיני, הגדלת הפין ועוד. כל המוצרים עשויים מחומרים טבעיים, ללא תופעות לוואי, עומדים בכל התקנים מהמחמירים ביותר ובאישור משרד הבריאות ללא צורך במרשם רופא.

רכישה דיסקרטית

מהיום גם אתם יכולים להגדיל את הפין שלכם בדיסקרטיות מוחלטת ובשימוש במגוון מוצרים טבעיים ואיכותיים המשווקים על ידי טבע פלז’ר וניתן להתרשם מהמבחר באתר החברה.

הרכישה מתבצעת באתר באופן דיסקרטי ובטוח. כולל משלוח ארוז ואטם בצורה דיסקרטית עד לבית הלקוח במחירי מבצע מיוחדים ולהנאה מושלמת.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות