מוצרים להגברת חשק מיני למכירה

אם יש שאלה אחת שמעסיקה גברים ונשים, נערות ונערים ואפילו ילדות וילדים – לאורך דורות ארוכים, היא עוסקת בנושא אחד חשוב: למה אנחנו נמשכים לאנשים מסוימים ולא לאנשים אחרים?

לרכישת “יגואר און” 30 טבליות החל מ-449₪ לחצו כאן >>>

 

יגואר און תחליף ויאגרה

אפשר לומר שמיליוני אנשים לאורך ההיסטוריה שאלו את עצמם לפחות פעם אחת: “למה לא יכולתי להתאהב במישהו קצת יותר טוב בשבילי?” אז יש תשובה די ברורה לכך והיא ממש לא מה שאתם חושבים. משיכה מינית בתרבות המערבית נתפסת כגורם ראשוני לפני התאהבות, לאחריה, בהינתן התנאים הנכונים, תיווצר מערכת יחסים שתוביל לנישואין, אבל האמת היא שבעבר הדברים הללו מעולם לא מילאו תפקיד כה חשוב בהחלטה לגבי נישואין והם עדיין נחשבים שיקולים שוליים ואף זניחים בתרבויות רבות ברחבי העולם.

בעולם המערבי, כאמור, משיכה מינית נתפסת כגורם מרכזי מאין כמוהו בקבלת ההחלטה לגבי יצירת קשר מיני מזדמן, אך גם לגבי קשירת קשר זוגי ואף לחיי נישואין טובים. אבל מה גורם לכם להימשך למישהו אחד ולא למישהו אחר? האם המשיכה הזו מבוססת על מידע שיכול להוביל אתכם לחיי זוגיות מאושרים וטובים? ואולי זה בכלל אינסטינקט חייתי שאין לו שום קשר לתהליך קבלת החלטות בריא?

 

האיבר האחראי על משיכה מינית

למרות שהתרבות המערבית מנציחה את הלב כאחראי עיקרי לתחום האהבה והמשיכה המינית, הרי שדווקא המוח הוא זה שמפעיל את התהליכים ואף מקבל את ההחלטות.

מבולבלים? גם אנחנו.

אם המוח הוא זה שאחראי על ההחלטה למשיכה מינית ואף להתאהבות – איך זה שכל כך הרבה אנשים נמשכים דווקא למי שממש לא עושה להם טוב? זה קורה בגלל שמשיכה מינית נוצרת בעת הפעלה של מערכת מורכבת, עם מנגנונים רבים, הפועלים בו זמנית, כדי לקבוע האם האדם הזר, או האישה הזרה העומדים מולכם, מתאימים למימוש המטרה הראשית של מין וזוגיות – רבייה.

 

יש לכם כימיה, או אין לכם כימיה?

אם שואלים אתכם למה לא התלהבתם מבן/בת זוג פוטנציאליים ואתם עונים: “פשוט לא הייתה כימיה” אתם לא יודעים כמה שאתם צודקים. כימיה היא לב העניין והיא פועלת ממש על כל החושים שלכם. ברגע שאתם פוגשים מישהו פוטנציאלי, כל החושים שלכם נדרכים.

מוצר כזה שם את כל האכזבות שלך בצד!

יגואר און - תחליף ויאגרה טבעי לחלוטין ללא מרשם רפואי

תחליף ויאגרה

המוח מתחיל פעולה של איסוף מידע אודות האובייקט דרך חמשת החושים שלכם. המידע הזה עובר דרך מערכת העצבים אל המוח ושם מתקיימים חישובים שהתוצאה שלהם קובעת: האם הדמות הזו מתאימה לצרכי רבייה או לא.

 

מסתבר שהמוח הוא לא העיפרון הכי מחודד בקלמר

המוח אמנם נחשב לאיבר מורכב ומדהים, שיכול להפעיל את כל מערכות הגוף בסנכרון מושלם, שאף מחשב יציר אדם לא יוכל לחקות לעולם, אבל דווקא בענייני אהבה ומשיכה, מסתבר, הוא לא ממש מנהל מוצלח.

הרי מיליוני אנשים חיים עם בני זוג שאינם מתאימים להם, נמשכים לטיפוסים מזיקים וחיים חיי אומללות בגלל בחירות לא טובות. אז איך זה עובד?

משיכה מינית

חוש הראייה – אהבה ממבט ראשון?

העיניים פוגשות את מושא המשיכה שלכם לפני כל יתר החושים.

לכן, גם אם אתם מאמינים שאהבה צריכה להגיע מבפנים ומה שחשוב זה האופי, דעו כי אין כמו מראה עיניים ואהבה, או משיכה על בסיס אופי, יכולה להגיע רק מאוחר יותר, על בסיס היכרות. חוש הראייה עובד מהר מאוד, בניגוד להיכרות אישית ומזרים למוח, במהירות האור ממש, מידע חיוני אודות מושא המשיכה הפוטנציאלי העומד לפניו.

אידיאל היופי אמנם משתנה בין תרבויות ותקופות שונות בהיסטוריה האנושית, אבל יש נתונים שתמיד נחשבים משמעותיים, כמו סימנים גופניים המעידים על בריאות טובה, על פוריות ועל כושר רבייה.

ביניהם אפשר למצוא שיער שופע, עור חלק ועוד. לאחר האישור הראשוני שהמוח נותן, לאור התוצאות שהתקבלו מניתוח הנתונים שהתקבלו דרך חוש הראייה, הוא שולח איתות לכל חלקי הגוף. דבר זה יוצר דחף כמעט בלתי נשלט להתקרב אל אובייקט המשיכה ולברר עליו מידע נוסף – באמצעות יתר החושים.

 

חוש הריח, או למה כדאי להשתמש בבושם

מידע חשוב מתחיל לזרום אל המוח דרך האף, כשאתם מתקרבים אל אובייקט המשיכה שלכם. מידע זה מגיע בצורת פרומונים – אותות מולקולריים המעבירים מידע ביולוגי אודות האובייקט ואף מפעילים תגובה פיזיולוגית, או התנהגותית, אצל המריח.

כך למשל, מחקרים שונים גילו כי גברים נוטים להימשך יותר לנשים הנמצאות בתקופת הביוץ – כי הן מפרישות ריח מאוד ספציפי, הגורם להפרשה מוגברת של טסטוסטרון אצל הגבר.

לפי המחקר, אותו הגבר לא יראה סימני משיכה מיוחדים לאותה אישה, כאשר היא לא נמצא בביוץ. גם האף הנשי קולט ריחות ואותות המעידים על הימצאותם של סוג מסוים של גנים בגופו של הגבר, שיכולים להעשיר ולחזק את מערכת החיסון של הצאצאים המשותפים שלה ושלו – אם החושים האחרים יקבלו גם הם את המסרים הנכונים.

 

חוש השמיעה – לשדר על התדר הנכון

גברים מעדיפים קול גבוה, שמשתלב מצוין עם גוף קטן ורמת פוריות גבוהה ואילו נשים מעדיפות קול נמוך, שמתחבר כנראה לרושם כללי של עוצמה, או גבר שיכול להגן עליהן ועל הצאצאים שלהן.

אך כמובן שזה לא תמיד נכון וממש לא תמיד קובע, כך שגם אם אתה גבר עם קול דק וגם אם את אישה עם קול נמוך, אתם יכולים להיחשב סקסיים במיוחד לאוזני האנשים הנכונים.

 

חוש המישוש – זרמים של משיכה בכל הגוף

מחקר מפורסם מראה כי גברים ונשים, כאשר החזיקו בידם כוס משקה חם, נטו לפתח דעה חיובית יותר על בני זוג פוטנציאליים מאשר גברים ונשים שהחזיקו ביד כוס משקה צוננת. המסקנה היא כי מגע גופני מספק גם הוא מידע חיוני למוח אודות בני זוג פוטנציאליים ומשפיע במידה רבה על האותות המתקבלים מהמוח לגבי רמת המשיכה הכללית.

 

חוש הטעם – המבחן האחרון

נשיקה היא אמנם שלב מאוחר יחסית בהיכרות, כי היא מצריכה מידה רבה של משיכה מלכתחילה והיא בכל זאת נחשבת לאירוע אינטימי וקרוב מאוד, אך למען האמת, כמות המידע שהמוח מקבל בעת הנשיקה היא עצומה. זו גם כנראה הסיבה שבגללה נשיקה ראשונה יכולה להיות הרת גורל ולקבוע אם יהיה המשך לחיבור הראשוני, או לא.

ריח הנשימה של האדם השני, טעם הרוק שלו, תחושת השפתיים, כל אלה מתחברים לכמות עצומה של מידע שעובר אל המוח במהירות מדהימה ומביא את המוח לקבוע אם יהיה המש לקשר הזה, או לא. אם המבחן האחרון הזה עובר בהצלחה, מערכת הדם שלכם מוצפת הורמונים. אלה מגבירים לכם את הדופק, מרחיבים לכם את האישונים וממלאים אתכם באנרגיה – כדי שתוכלו להמשיך את מה שהתחלתם.

 

האם אפשר לשלוט במערכת ולהימשך למי שרוצים?

שליטה במערכות כה אינסטינקטיביות היא קשה מאוד, לעיתים בלתי אפשרית, אבל ההיסטוריה מוכיחה (וגם ההווה) כי משיכה מינית אשר תוביל לחשק מיני גובר אצל אנשים שלא עברו את מבחן החושים הראשוני, היא אפשרית בהחלט – לאחר היכרות קצת יותר מעמיקה. אז אם אתם רוצים להימשך למישהו שאין לכם איתו כימיה מינית במפגש הראשוני, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לנסות! הרבה פעמים אנו נוטים לוותר לעצמו מהר מדי.

שאלות כמו אולי לא היינו מתאימים מלכתחילה או למה זה צריך להיות כל כך קשה? עולות משום מקום ומקבלות במה שלא לצורך. ברגע שמרגישים שבריר של משהו טוב, המסקנה להיות עקבי וכך אפשר להגדיר גם בסקס ובחיי המין לאחר מכן. אל תפסיקו להפתיע אם זה אומר והכי חשוב השתדלו לשמור על פתיחות במערכת היחסים. למעשה השליטה האמיתית על המשיכה המינית לא מגיעה בהתחלה מגיעה בשלב כשתם ביחד, לכן חשוב לשמור על רצון גבוה לקיים יחסי מין. זה אולי לא נראה בהתחלה, אך חשוב בהמשך, גם אם זה אומר שצריך להשתמש באביזרי מין במיטה או אפילו משחקי ריגוש. תמיד תהיו הראשונים להציע ובכך הזוגיות תפרח.

 

לסיכום

משיכה מינית ראשונית מבוססת באופן כמעט מוחלט על חמשת החושים שלכם, שמעבירים מידע חיוני למוח, בעיקר אודות פוטנציאל חיובי ליכולות רבייה משותפות. לכן, משיכה מינית ראשונית היא מקור מאוד לא אמין להסתמך עליו בכל הנוגע לבחירת בני/בנות זוג, אבל היא בהחלט מקור ראשוני, ביולוגי ועוצמתי, שמאוד מאוד קשה לעמוד בפניו. לעוד מידע על חומרים שיכולים לעזור לכם במשיכה מינית היכנסו לאתר TEVAPLEASURE.

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך

שינוי גודל גופנים
0
עגלת הקניות